Meist

Meist

PUR-Projekti meeskonnal on pea 20-aastane kogemus ehitusvaldkonnas.

Oleme pakkunud mitmeid erinevaid teenuseid, kuid isolatsiooni vallas omame kahtlemata enim kogemust. Majade soojustamisega alustasime Eestis aastal 2007, oleme sellega pidevalt ja aktiivselt tegelenud siiani. Seega tunneme hästi põhjamaise kliima eripärasid ja mõistame siinsete hoonete iseloomu. Nii oskame kindlasti igale probleemile kõiki soove arvestava ja igale majale sobivaima lahenduse leida.

Isolatsioonimaterjalide pritsimine on loogiline jätk traditsioonilistele lahendustele ning meie meeskond peab oluliseks oma valdkonna arengutega kaasaskäimist.

Töödeks kasutame tuntud ja tunnustatud Saksa kabamärgi WIWA Wagner seadmeid. See on vaieldamatult selle valdkonna tehnika viimane sõna. Kahekomponentsete materjalidega töötamisel on alati suur oht, et seade lisab mingil põhjusel üht või teist ainet vales koguses. WIWA tehnikaga on see risk välistatud, tegemist ju ikkagi saksa täpsusega.

Seadmete voolutarve on suur ja tihti pole objektil elekter veel paigaldatudki. Seepärast teostame töid nii kliendi vooluga kui ka vajadusel meie oma generaatoriga.